Announcement

Collapse
No announcement yet.

Νέα Παραλαβή σε Χάρτες - Διαλέχτε!

Collapse
X

• Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• Natasa Jones
    replied
    να χεσω τους χαρτες, ενας πειρατης μου λειπει και δεν υπαρχει πουθενα

Leave a comment:

• Stelva
    replied
    ante na doume ti tha doume k edw! mou meine k ena augo kavatza stok gia tou xronou!

Leave a comment:

• skapse skapse
    replied
    oxi ala abga anebasa xolisterini den antexo alo

Leave a comment:

• ROZA H MPOULNTOZA
    replied
    You successfully sent a Sea monster figurehead to panoramyx

PARE ENA TERATAKI!!!!!!!!!

Leave a comment:

• panoramyx
    replied
    steilte re paidakia na teliwsw kamoia silogi mpas kai parw kanena lvl

Leave a comment:

• Joan77
    replied
    Originally posted by greekakos View Post
    Εγώ πάντος μόλις είδα τους νέους χάρτες έπαθα σοκ γιατι πέρα των χαρτών που αναφέρθηκαν στο πρώτο ποστ μου άνοιξαν και 8 golden maps οι περισσότεροι εκ των οποίων είναι αρκετά μικροί και ακριβοί (2-15 δολλαρια ) !!!
    kai egw eixa pa8ei sok!!!!!!!to sinolo nomizw einai 71 dollaria gia olous tous xartes....kai 8a ta plirwsw giati 8elw na tous teliwsw olous gia na tous xanapaixw

Leave a comment:

• greekakos
    replied
    Εγώ πάντος μόλις είδα τους νέους χάρτες έπαθα σοκ γιατι πέρα των χαρτών που αναφέρθηκαν στο πρώτο ποστ μου άνοιξαν και 8 golden maps οι περισσότεροι εκ των οποίων είναι αρκετά μικροί και ακριβοί (2-15 δολλαρια ) !!!

Leave a comment:

• Joan77
    replied
    Originally posted by maria111 View Post
    Geia sas vre paidia...eleipsa mia mera kai ta eida ola!!!!pali ayga tha mazeyw...nysafi dhladh....((((((ax ayto me peirakse polu...ti na kanw omws tha skapsw giati mporei kanena peiratiko na vrw...))
    sini8ws iparxoun 1-2 peiratika se ka8e pasxaliatiko Good luck Maraki

Leave a comment:

• maria111
    replied
    Geia sas vre paidia...eleipsa mia mera kai ta eida ola!!!!pali ayga tha mazeyw...nysafi dhladh....((((((ax ayto me peirakse polu...ti na kanw omws tha skapsw giati mporei kanena peiratiko na vrw...))

Leave a comment:

• Joan77
    replied
    Originally posted by Lunitsa View Post
    Δεν αντέχω άλλους πασχαλινούς χάρτες!!! Τα νεύρα μου!!!! γκρρρρ....
    σε καταλαβαίνω απόλυτα.....το καλό είναι οτι αν δεν θες να τους τελειώσεις και λήξουν δεν επηρεάζουν μετά την ικανότητα σου για redo

Leave a comment:

• Lunitsa
    replied
    Δεν αντέχω άλλους πασχαλινούς χάρτες!!! Τα νεύρα μου!!!! γκρρρρ....

Leave a comment:

• ROZA H MPOULNTOZA
    replied
    Originally posted by Joan77 View Post
    Roza (xaxaxaxax panta gelaw otan diabazw to nickname sou!!!!!!!!) den bgikan nees silloges....oi neoi xartes einai gia aytous pou den exoun oloklirwsei akomi tis palies

kalo e???????????
    tairiazei apoluta nomizw me to paixnidaki!

Leave a comment:

• Joan77
    replied
    Originally posted by ROZA H MPOULNTOZA View Post
    kalhmera pareitsa!
    pantws egw akoma oloklhrwmenh eimai......
    den exei anoiksei kainouria sullogh
    se esas?
    Roza (xaxaxaxax panta gelaw otan diabazw to nickname sou!!!!!!!!) den bgikan nees silloges....oi neoi xartes einai gia aytous pou den exoun oloklirwsei akomi tis palies

Leave a comment:

• Joan77
    replied
    Originally posted by EL NiCK View Post
    αν έπεσε τόση γκρίνια για τους πασχαλινούς που τους έβαλαν 2 επαναλήψεις από 4 χάρτες, τότε όταν ολοκληρωθεί η γκρίνια για τους πειρατικούς θα βάζουν επαναλήψεις ως τα χριστούγεννα...
    peiratikous 8isayrous mporeis na breis se olous tous xartes opote den nomizw na iparxei idiaitero problima....elpizw....giati se olous aresei na paraponiountai gia kati.....px "Den exoume xartes" kai amesws meta apo x8es diabazw " Ebgalan pollous xartes pote 8a tous prolaboume?"....kai pou eisai akomi diladi....

Leave a comment:

• ROZA H MPOULNTOZA
    replied
    kalhmera pareitsa!
    pantws egw akoma oloklhrwmenh eimai......
    den exei anoiksei kainouria sullogh
    se esas?

Leave a comment:

Working...
X