Announcement

Collapse
No announcement yet.

missions me mu$

Collapse
X
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

• missions me mu$

Kalispera, den summetexo sto forum alla paizo ka8imerina edo kai arketa xronia TM. Sto forum mpaino mono gia na diavazo nea, den ksero kan an einai to sosto meros gi auto pou exo skopo na grapso.
    Epeidi mou aresei na paizo TM 8a i8ela ki ego kai polloi alloi paixtes pou gnorizo tin ora ton missions me ta mu$ na apenergopoii8oun oi epiloges zap (na plironeis me mu$ gia na prospernas paixnidia) kai to na agorazeis 8usaurous me mu$. Otan ligoun ta missions na ksanaenergopoiountai! pisteuo oti auto 8a itan to pio sosto kai to pio dikaio gia olous emas pou mas aresei na paizoume TM
    Euxaristo

Symfwnw apoluta,,,, egw mporei na eimai apo aytous pou kapoies fores pairnoun to mission,alla genika thewrw oti to zap einai adiko,, den mporei ena mission na teleiwnei se 10' kai na skavoume san trelloi..

Comment

sumfwnw apoluta!!!!ki egw mporei na katafernw kapoies fores to mission me ta dollaria xwris na kanw zap i na agorazw thusauro (pragma spanio gia na min pw mia fora kai mono ta katafera)alla einai adiko!!einai "cheating" kai den to thewrw swsto.an den apenergopoieitai to zap k i agora thusaurwn as einai gia perissotera atoma ligotera dollaria wste na mi ginetai!

Comment

Κορίτσια χαλαρώστε... το θέμα είναι το κέρδος και γι' αυτό ας μη ζούμε σε ουτοπία.
        Αυτοί που έχουν το παιχνίδι σε θέλουν να αγοράζεις mus!!!!
        Κι εγώ τις τελευταίες φορές δεν πήρα missiοn, τελείωσα το χάρτη και είχε λήξει...
        Πριν λίγο καιρό μας ζητήθηκαν προτάσεις, είδατε τίποτα να γίνεται;
        έλα.... δε θέλω αηδίες....
        gia des... mporeis na kaneis kati?

Comment

gnorizo idi oti den prokeite na apenergopoiisoun to zap oute tin agora 8usauron tin ora ton missions, alla i8ela na to po! ki ego exo kerdisei para polla missions me mu$ alla auto pou ginetai tis teleutaies meres den exei proigoumeno! oute to xarti den prolavaino na skapso kai exei liksei to mission! kai den einai oti skavo arga oute oti exo argi sundesi. Den ginetai otan dinei ligotera mu$ na eimai mesa stous 20 protous pou teleionoun to xarti kai tora ksafnika na min prolavaino, apla oloi kanoun zap! Esti i omada tou TM fusika kerdizei polu perissotera apo oti dinei! 8a mporousan esto na to pigainoun enalax diladi ti mia ebdomada na dinoun polla mu$ se ligous paixtes kai tin alli na dinoun ligotera se perissoterous

Comment

Εχεις δίκιο Ρούλα μου αλλα δε νομίζω κι εγώ να αλλάξει κάτι σ'αυτό το θέμα.Αλλά βρε παιδιά τουλάχιστον φτιάξανε το θέμα με τα redo, σε αυτό το series το τελευταίο δεν έχει χρειαστεί σχεδόν καθόλου να κάνω redo.Νομίζω ότι αυτό είναι το πιο σημαντικό θέμα απ'όλα.
            Wishlist

Comment

Sigoura to 8ema me to redo einai simantiko
              ego den ekleisa kamia sullogi xoris na kano redo alla toulaxiston otan kano redo ta vrisko kai malista stin arxi, mexri na teleioso to xarti ta exo ksanavrei
              Genika den uparxei xartis pou na min ton exo skapsei 3-4 fores toulaxiston ki as exo kleisei me ti proti
              Gi auto leo oti mou aresei na paizo TM

Comment

Working...
              X